03

  • JEDNOTKA 03 VYUŽITÍ byt PODLAŽÍ 3. NP DISPOZICE 2+kk
  • PLOCHA 65 m² BALKÓN 2 m² TERASA --- ZAHRADA ---
  • AKTUÁLNÍ STAV prodáno CENA VČETNĚ DPH ---
  • SOUBORY KE STAŽENÍ STÁHNOUT PDF PARKOVACÍ ZÁKLAD P4D,

Prodej bytu 2+kk, 65 m². Developerský projekt Residence U Parku je moderní šestipodlažní bytový dům s jedním podzemním podlažím, kde mohou obyvatelé domu bezstarostně zaparkovat svá auta. Dům se skládá z 9 moderních bytů a ateliérů různých velikostí. Na nové majitele zde čekají byty o dispozicích 1+kk až 8+1 od 55 m² do 375 m². Většina bytů má terasu nebo balkón. V přízemí mají byty předzahrádky.

Novostavba se nachází v Praze 5 na pozemku v proluce stávající zástavby v mírném svahu. Bytový dům ohraničuje západní ulice Tůmova a východní a jižní ulice Musílkova.

Nabízíme k prodeji byt 2+kk, 65 m² v 3. NP. Celý byt se skládá z chodby 4,3 m², obýváku+kk 36,6 m², koupelny 3,4 m², WC 1,2 m² a ložnice 16,5 m². Celková užitná plocha je 62 m². K bytu také náleží balkon o velikosti 2,4m2.

Ve všech bytech, teď v průběhu výstavby, si budete moct vybrat standardní nebo prémiový balík. Za menší doplatek můžete mít v bytě kvalitnější podlahy, dveře, dlažbu a santechniku. Zavolejte makléři pro získání informace ohledně katalogu standardů.

Dokončení projektu je plánováno na II. Q. roku 2019.

V ceně bytu není zahrnuta cena 1 parkovacího zakladače v podzemní garáži ve výši 299 475,- Kč včetně DPH.

Bytový dům je zasazený v pražské čtvrti Kosíře. Milovníci přírody zajisté ocení okolní parky Cibulka, Kavalírka a Klamovka a přírodní památky Vidoule a Skalka. V okolí se nachází obchody, školky, školy, pošta a veterinární klinika. Obyvatelé domu mají možnost i sportovního vyžití ve sportovním areálu Cibulka (squash, posilovna, spinning, aerobic, lezecká stěna atd.) nebo v nedalekém motolském Golf Clubu Praha.

V blízkosti se nachází tramvajová a autobusová zastávka Kavalírka. Do historického centra se lze dostat do 20 minut. Ke stanici metra Anděl a do nákupního centra Smíchov lze dojet za necelých 10 minut.

 

Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.