05

  • JEDNOTKA 05 VYUŽITÍ byt PODLAŽÍ 4. NP DISPOZICE 2+kk
  • PLOCHA 61 m² BALKÓN 2 m² TERASA --- ZAHRADA ---
  • AKTUÁLNÍ STAV volný CENA VČETNĚ DPH 6 630 900,- Kč
  • SOUBORY KE STAŽENÍ STÁHNOUT PDF PARKOVACÍ ZÁKLAD P3H,

Prodej bytu 2+kk, 61 m². Developerský projekt Residence U Parku od společnosti SAINT BUILDING s.r.o. je moderní šestipodlažní bytový dům s jedním podzemním podlažím, kde mohou obyvatelé domu bezstarostně zaparkovat svá auta. Dům se skládá z 9 moderních bytů a ateliérů různých velikostí. Na nové majitele zde čekají byty o dispozicích 1+kk až 8+1 od 55 m² do 375 m². Většina bytů má terasu nebo balkón. V přízemí mají byty předzahrádky.

Novostavba se nachází v Praze 5 na pozemku v proluce stávající zástavby v mírném svahu. Bytový dům ohraničuje západní ulice Tůmova a východní a jižní ulice Musílkova.

Nabízíme k prodeji byt 2+kk, 61 m² v 4. NP. Celý byt se skládá z chodby 3,9 m², obýváku 32,6 m², koupelny 3,4 m², WC 1,2 m² a ložnice 17,7 m². Celková užitná plocha je 61 m². K bytu také náleží balkon o velikosti 2,4 m².

Ve všech bytech, teď v průběhu výstavby, si budete moct vybrat standardní nebo prémiový balík. Za menší doplatek můžete mít v bytě kvalitnější podlahy, dveře, dlažbu a santechniku. Zavolejte makléři pro získání informace ohledně katalogu standardů.

Dokončení projektu je plánováno na II. Q. roku 2019.

V ceně bytu není zahrnuta cena 1 parkovacího zakladače v podzemní garáži ve výši 299 475,- Kč včetně DPH.

Bytový dům je zasazený v pražské čtvrti Kosíře. Milovníci přírody zajisté ocení okolní parky Cibulka, Kavalírka a Klamovka a přírodní památky Vidoule a Skalka. V okolí se nachází obchody, školky, školy, pošta a veterinární klinika. Obyvatelé domu mají možnost i sportovního vyžití ve sportovním areálu Cibulka (squash, posilovna, spinning, aerobic, lezecká stěna atd.) nebo v nedalekém motolském Golf Clubu Praha.

V blízkosti se nachází tramvajová a autobusová zastávka Kavalírka. Do historického centra se lze dostat do 20 minut. Ke stanici metra Anděl a do nákupního centra Smíchov lze dojet za necelých 10 minut.

 

Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.