A2

  • JEDNOTKA A2 VYUŽITÍ byt PODLAŽÍ 1. NP DISPOZICE 2+kk
  • PLOCHA 56 m² BALKÓN --- TERASA 9 m² ZAHRADA 25 m²
  • AKTUÁLNÍ STAV prodáno CENA VČETNĚ DPH ---
  • SOUBORY KE STAŽENÍ STÁHNOUT PDF PARKOVACÍ ZÁKLAD P8D,

Prodej ateliéru 2+kk, 56 m² se zahrádou. Developerský projekt Residence U Parku je moderní šestipodlažní bytový dům s jedním podzemním podlažím, kde mohou obyvatelé domu bezstarostně zaparkovat svá auta. Dům se skládá z 9 moderních bytů a ateliérů různých velikostí. Na nové majitele zde čekají byty o dispozicích 1+kk až 8+1 od 55 m² do 375 m². Většina bytů má terasu nebo balkón. V přízemí mají byty předzahrádky.

Novostavba se nachází v Praze 5 na pozemku v proluce stávající zástavby v mírném svahu. Bytový dům ohraničuje západní ulice Tůmova a východní a jižní ulice Musílkova.

Nabízíme k prodeji byt 2+kk, 56m2 v 1. NP. Celý byt se skládá z chodby 7,7 m², obýváku 31,4 m², koupelny 5,6 m² a ložnice 11,2 m². Celková užitná plocha je 55,9 m². K bytu také náleží terasa o velikosti 9,2 m² a zahrádka 24,8 m².

Ve všech bytech, teď v průběhu výstavby, si budete moct vybrat standardní nebo prémiový balík. Za menší doplatek můžete mít v bytě kvalitnější podlahy, dveře, dlažbu a santechniku. Zavolejte makléři pro získání informace ohledně katalogu standardů.

Dokončení projektu je plánováno na II. Q. roku 2019.

Tato nebytová jednotka odpovídá vybavením i technickým provedením běžným bytům. Z důvodu funkčního určení pozemku v územním plánu nebo z důvodu nižšího slunečního osvitu nebo vyšší hlučnosti však nemá charakter běžného bytu. Pro klienty – plátce DPH, je ateliér finančně výrazně výhodnější než běžný byt stejné velikosti. Stejně jako v případě bytu je ale možné na koupi ateliéru čerpat hypotéku.
V ceně bytu není zahrnuta cena jednoho parkovacího zakladače v podzemní garáži ve výši 299 475,- Kč včetně DPH.

Bytový dům je zasazený v pražské čtvrti Kosíře. Milovníci přírody zajisté ocení okolní parky Cibulka, Kavalírka a Klamovka a přírodní památky Vidoule a Skalka. V okolí se nachází obchody, školky, školy, pošta a veterinární klinika. Obyvatelé domu mají možnost i sportovního vyžití ve sportovním areálu Cibulka (squash, posilovna, spinning, aerobic, lezecká stěna atd.) nebo v nedalekém motolském Golf Clubu Praha.

V blízkosti se nachází tramvajová a autobusová zastávka Kavalírka. Do historického centra se lze dostat do 20 minut. Ke stanici metra Anděl a do nákupního centra Smíchov lze dojet za necelých 10 minut.

Byt A2 cena: 4 988 000,-
80% hypotéka tj. 3 990 400,-

Varianta anuitního splácení 30 let, měsíční anuitní splátka 17 321 Kč.

Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.